Jak u nás objednat tisk ?

1. Jako první krok se důkladně seznamte s obchodními podmínkami.
2. Zašlete data dle požadovaných specifikací mailem (do 30 MB), případně službou typu uschovna.cz nebo poštou na CD/DVD-R. Tisk a expedice budou provedeny do druhého pracovního dne (platí v případě, že vaši objednávku akceptujeme). Expedujeme Obchodním balíkem (dobírkou) na vaši adresu. Za poštovné a balné účtujeme jednotnou cenu 200 Kč bez DPH. Chcete-li mít ovšem jistotu, že výstupní tisk odpovídá vašim představám, je nezbytně nutné výslovně v objednávce uvést, že si přejete vytisknout a fyzicky zaslat první výtisk pro účely odsouhlasení korektury. V takovém případě se tisk zakázky pozdrží do vašeho mailového odsouhlasení fyzické korektury. Cena za zhotovení a zaslání korektury (doporučený dopis poštou) je 150 Kč + cena za výtisky dle ceníku. Platbu za fyzickou korekturu je nutno provést předem bankovním převodem - bližší informace obdržíte mailem při objednávce, ke které požadujete tisk korektury.

Jak je možné, že je tisk u nás tak extrémně levný ?
Vzhledem k striktnímu požadavku na dodání dat v PDF
se zakázkami u nás nemusí zabývat grafik, stačí operátor tiskového stroje. Na něm se tiskne v nočních hodinách, kdy není stroj vytížen (při odběru na provozovně platí podstatně vyšší ceny, tato nabídka platí jen při objednávkách online a zaslání vytištěné zakázky přepravní službou). Taktéž neposkytujeme technickou podporu na telefonu. Jen tak vám můžeme nabídnout nejvýhodnější ceny kvalitního barevného digitálního tisku (nejen) na českém internetu.
Požadavky na dodaná data:

K tisku za extrémně nízké ceny přijímáme jen data, která nevyžadují žádný zásah ze strany operátora digitálního tiskového stroje (jen tak je možné držet náklady na úrovni umožňující tak výhodnou nabídku tisku).

Data musí být ve formátu PDF ve velikosti 1:1 (nezapomeňte na netisknutelné okraje u formátů A4 a A3 - 4 mm po všech stranách - tj. chcete-li tisk A4 na spad, je nutné data v PDF připravit na rozměr A3+ nebo A3++ a formát A4 se spadávkami na něj vyskládat). Dodané PDF k tisku by mělo odpovídat specifikaci PDF/X1a-2001. Zašlete-li PDF neodpovídající tomuto standardu, také vám ho vytiskneme, ale bez záruky korektnosti výstupu (viz obchodní podmínky).

Nejdůležitější požadavky na PDF pro tisk (částečný výběr z výše zmíněné specifikace PDF/X1a-2001):

- verze PDF 1.3 (ne vyšší !)
- všechny rastry v barevném režimu CMYK (ISO Coated)
   nebo ve stupních šedi, rozlišení 300-400 DPI pro
  nejvyšší kvalitu tisku
- pro vektorové objekty používat přednostně barevný režim
   CMYK či stupně šedi (Pantone barvy budou převedeny
   na CMYK, se všemi důsledky změn barevnosti)
- pro žádné objekty nepoužívat barevnost RGB, nevkládat
   barevné profily a pro všechny objekty nastavit trapping !
- nepoužívat "živé" průhlednosti a vrstvy - všechny "živé"
   průhlednosti a efekty využívající průhlednost je nutné
   rozrastrovat do jednovrstevného rastru
- všechna použitá písma nutno vložit do PDF souboru

nejlevnější tisk
nejlevnější tisk
nejlevnější tisk nejlevnější tisk
nejlevnější tisk
objednat tisk tisková technologie obchodní podmínky ceník provozovatel